Ilu & Mood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ilu & Mood

See foorum on pühendatud ilule ja moele.
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sõrmuste suurused ja info

Go down 
3 posters
AutorTeade
siim58




Postituste arv : 5
Registration date : 24/09/2007

Sõrmuste suurused ja info Empty
PostitaminePealkiri: Sõrmuste suurused ja info   Sõrmuste suurused ja info Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 5:51 pm

ei leidnud kuskilt abi, siis leidsin selle lehe, äkki leian siit abi.
tahaks sõrmust osta, kuid ei tea mis suurust ja millist. kuidas seda suurust määrata(tegelt tahaks tellida netist).

kui ma ostan titaanium sõrmuse, et pudeleid avada(näiteks coca-cola klaasis), kas see kulub? ja kui keskel on kullatud joon läbi, ja kui peaksin vastu minema selle kullatud osaga, kas see kulub maha(näiteks korgi ääre vastu või kivi seina)?
Tagasi üles Go down
Shady




Postituste arv : 5
Registration date : 23/09/2007

Sõrmuste suurused ja info Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõrmuste suurused ja info   Sõrmuste suurused ja info Icon_minitimeNelj Sept 27, 2007 3:20 pm

Loogiline, et kulub. Selleks on ikka pudeliavajad mitte sõrmused.


Teema on olemas ka, et mõte on teha topelt? cyclops

https://ilumaailm.forum.co.ee/Ehted-f28/Sormused-t6.htm
Tagasi üles Go down
siim58




Postituste arv : 5
Registration date : 24/09/2007

Sõrmuste suurused ja info Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõrmuste suurused ja info   Sõrmuste suurused ja info Icon_minitimeNelj Sept 27, 2007 5:37 pm

On küll mõte. see teema mis välja tõid, on teema kus näidatakse ja tuuakse välja sõrmused, mis on sul juba olemas, ma tahan alles infot ostu eelset.

tänud nii paljugi eest. eks ma ostan tavalise titaan sõrmuse, mitte kullatud. see ei tohiks kuluda.
Tagasi üles Go down
Shady




Postituste arv : 5
Registration date : 23/09/2007

Sõrmuste suurused ja info Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõrmuste suurused ja info   Sõrmuste suurused ja info Icon_minitimeReede Sept 28, 2007 3:03 pm

See teema oli ikka üldiselt sõrmustest, mitte ainult nendele küsimustele vastamiseks, mis mina sinna panin. Titaan kulub ka.
Tagasi üles Go down
Delgo
Admin
Delgo


Postituste arv : 5
Registration date : 19/06/2007

Sõrmuste suurused ja info Empty
PostitaminePealkiri: Ise soovitan   Sõrmuste suurused ja info Icon_minitimeReede Sept 28, 2007 5:55 pm

Soovitan osta titaanist ja suuremat sorti sõrmuse
Tagasi üles Go down
https://ilumaailm.forum.co.ee
Sponsored content





Sõrmuste suurused ja info Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõrmuste suurused ja info   Sõrmuste suurused ja info Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sõrmuste suurused ja info
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Ilu & Mood :: Stiil(Poisid) :: Ehted-
Hüppa: